Bize Dip adlı projenizden söz eder misiniz?

Çok uzun zamandır hissettiğim, anlatmak isteyip anlatamadığım duyguları her zamanki gibi en güzel şekilde anlatmıştı sevgili Sezen Aksu. Dip’i ilk dinlediğimde hissettiklerimi anlatmam çok zor, yıllardır aradığım şarkı olduğunu duyduğum o anda anladım.

Kimlerle çalıştınız bu projede?

Ozan Bayraşa prodüktörlüğünde şarkımızı yaptık. Aranjesini yine Ozan Bayraşa yaptı onun dışında fotoğrafları klibi ve fotoğrafları Nihat Odabaşı çekti.

Müziğinizdeki değişimde bahsedecek olursanız, sizce tarzınızda eskisine göre neler değişti? Müzik anlayışınızdan söz eder misiniz?

Benim için önemli olan şarkının duygusu. Melodisi ve sözlerinin bana yakın olması hissettiğim şeyleri benim anladığım ve anlattığım gibi anlatması bu anlamda değişen bir şey olmadı ama sound olarak tabi ki modern ve günümüze uygun şeyler yapmaya çalışıyorum artık.

Müzikal yolculuğunuzda destek gördüğünüz kişiler kimler, bize bunlardan bahsedebilir misiniz?

Bu işe ilk başladığımda en büyük desteği sevgili İzel ve Sinan Akçıl’dan gördüm, Sezen Aksu kendimi bildim bileli her zaman destek oldu, keza Ozan Bayraşa da öyle. Bana destek olan herkese buradan tekrar teşekkür ederim.

Karantina dönemi nasıl gidiyor? Bu dönem neler yapıyorsunuz? Bu süreç sizde köklü değişiklikler yarattı mı?

Beni daha üretken yaptı bu süreç. Şimdi cajon çalmaya başladım. Kendi kliplerimi fotoğraflarımı çekmeye montaj ve photoshop yapmaya başladım bunlar hep yapmak isteyip ötelediğim şeylerdi, bunlara fırsat bulur oldum. Onun dışında gitar çalışıyorum ve spor yapıyorum. Teknolojinin sunduğu imkanlara şükrediyorum. Yemek yapmak, yabancı dil öğrenmek ya da bir enstrüman çalmak kimin neye ilgisi varsa bu zorlu süreci bu şekilde değerlendirebilir ve avantaja çevirebilir diye düşünüyorum.

Kimleri takip ediyorsunuz? Yerli yabancı sizden böyle bir liste alabilir miyiz?

Dinlediğimde bana güzel gelen her tarzı ve herkesi dinlerim öyle spesifik bir listem yok.

Çağrı neler yapar, nelere ilgi duyar bize ilgilenirken keyif aldığınız şeylerden söz eder misiniz? Hayvanseverliğiniz biliniyor, buna benzer şeylerden söz edebilir misiniz?

Hayvanları gerçekten çok seviyorum yürüyüş ve kick boks bana çok iyi geliyor.

Bundan sonrası için müzikal kariyerinizde ne gibi adımlar atmayı hedefliyorsunuz? Çağrı’yı bundan sonrası için nerelerde göreceğiz?

Youtube için akustik coverlar yapıyorum ve yeni şarkının klibi üzerinde çalışıyoruz. Artık sosyal medyada daha aktif olacağım

Sevenlerinize aktarmak istedikleriniz neler?

Herkese sonsuz sevgiler ve saygılar